Слухати

Навіщо українським і польським студентам подвійні дипломи?

27 червня 2016 - 13:26 202
На думку міністра освіти Лілії Гриневич, студенти таким чином отримають додаткові можливості і також поглибить співпрацю українських та польських вишів

Про це вона заявила під час зустрічі з Віце-прем’єр міністром, міністром досліджень та вищої освіти Польщі Ярославом Говіном.

«Сьогодні ми обговорювали програму подвійних дипломів між польськими та українськими університетами, коли студент навчаючись на спільних програмах може отримати два дипломи — польського та українського зразка. Це дозволить відкрити додаткові можливості для студентів та поглибить співпрацю українських та польських вишів», — наводить слова Гриневич прес-служба Міністерства освіти і науки.

Крім того, Лілія Гриневич та Ярослав Говін домовились про поглиблення співпраці України та Польщі в рамках  програми наукових досліджень і інновацій ЄС Горизонт 2020.

«Саме з польськими університетами, польськими науковими інституціями ми зможемо досягнути більшого успіху від участі в програмі Горизонт 2020. В першу чергу, це посилить інституційну спроможність наших вишів, адже, коли розвивається наука в університетах, то і якість вищої освіти в них стає кращою», — пояснила Міністр освіти і науки.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+