Слухати

Поклонська та Кадиров увійшли до передвиборного списку «Єдиної Росії»

27 червня 2016 - 14:11
Напередодні виборів до Держдуми Вища рада партії затвердила список, в який також увійшли Станіслав Говорухін, Сергій Собянін і Сергій Аксьонов
Поклонська та Кадиров увійшли до передвиборного списку «Єдиної Росії» / Новини на Громадському радіо

Вища рада та Генеральна рада «Єдиної Росії» на спільному засіданні в понеділок підтримали пропозицію лідера партії Дмитра Медведєва включити до передвиборного списку «Єдиної Росії» кілька відомих фігур, в тому числі в.о. глави Чечні Рамзана Кадирова, «прокурора» Республіки Крим Наталю Поклонский, режисера Станіслава Говорухіна, пише interfax.ru.

Як повідомив Медведєв, «Єдина Росія» висуває своїх кандидатів по 207 одномандатних округах. Він уточнив, що списки партії для участі в думських виборах формуються в повній відповідності з результатами попереднього голосування, і його лідери висуваються «Єдиною Росією» в одномандатних округах.

Таким чином, підкреслили в партії, буде дотриманий «принцип непорушності результатів попереднього голосування».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+