Слухати

Український журналіст, який був у полоні у «Бетмена», повернувся в «ЛНР»

27 червня 2016 - 14:37
Луганський журналіст Сергій Сакадинскій, який провів більше п'яти місяців в підвалах банди «Бетмена», остаточно повернувся у непідконтрольному Луганську
Український журналіст, який був у полоні у «Бетмена», повернувся в «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

За словами Сакадинского, пік масового повернення вимушених переселенців в Луганськ і Донецьк вже пройдено.

«Мені здається, пік уже пройдено. Як я вже говорив, більшість тих, хто хотів повернутися, повернулися. Можливо уповільнене повернення ще якоїсь частини. Решта ж будуть облаштовуватися, шукати своє місце в цій новій реальності або ж бігти далі, залежно від обставин. Більшість людей думають шлунком, тому переміщаються туди, де краще годують», — заявив журналіст в інтерв’ю Луганськінформцентру. 

Нагадаємо, що Сергій Сакадинскій був звільнений на початку січня 2015 року. Всього його полон тривав 104 дні.

Про свій полон Сергій Сакадинський розповів в ефірі Громадського радіо. Своє бачення подій на Донбасі журналіст представив у книзі «Луганский разлом».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+