Слухати

Порошенко закликав змінити Конституцію в частині про Крим

28 червня 2016 - 13:20
Ці зміни повною мірою витікають з невід’ємного права кримськотатарського народу на самовизначення у складі суверенної та незалежної української держави
Порошенко закликав змінити Конституцію в частині про Крим / Новини на Громадському радіо

Про це Президент  України Петро Порошенко заявив сьогодні у Верховній Раді. 

«Так само як деокупація Донбасу, на порядку денному стоїть і питання повернення Криму. Ще раз наголошую, що ми маємо розпочати процес внесення змін і доповнень до Розділу Х Конституції України, який називається «Автономна Республіка Крим». Це те, про що я говорив під урочистого засідання і буду повторювати. Ці зміни повною мірою витікають з невід’ємного права кримськотатарського народу на самовизначення у складі суверенної та незалежної української держави. Звичайно і зрозуміло, що з повним гарантуванням рівних прав і громадянських свобод для етнічних українців, росіян та інших етносів півострова», — зазначив Порошенко.

Також Порошенко зауважив, що місцеві вибори на територіях тимчасово окупованого Донбасу мають відбутися «не під дулами бойовиків, а згідно українського закону і у відповідності до стандартів ОБСЄ».

«Лише за дотримання таких умов я готовий буду звернутися до ВР із закликом проголосувати за зміни Конституції у частині децентралізації у другому читанні», — додав президент.

Він додав, що позиція України щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації знаходить повне розуміння з боку європейських партнерів. 

Повний виступ Порошенка можна прочитати на сайті Президента.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+