Слухати

Савченко заявила, що українці можуть жити без президентів — фоторепортаж

28 червня 2016 - 17:36
Сьогодні Надія Савченко відкрила мурал зі своїм зображенням у Запоріжжі
Савченко заявила, що українці можуть жити без президентів — фоторепортаж / Новини на Громадському радіо

28 червня у Запоріжжі народна депутатка Надія Савченко урочисто відкрила мурал з власним зображенням та написом «Ще не вмерла України і слава, і воля», передає кореспондент «Громадського радіо».

Савченко за допомогою крану піднялася до графіті та написала на ньому «З Україною в серці, із вдячністю до вас». Мурал було створено  ще в травні на стіні старовинного млина Нібура на вулиці Сергія Серікова, що наразі належить місцевому бізнесмену.

Спустившись до натовпу, котрий зібрався під муралом, Надія зазначала, що якби не стала льотчицею, стала б монтажницею-висотнецею, оскільки завжди любила висоту. Після урочистого відкриття народна депутатка провела зустріч з запоріжцями під відкритим небом, на якій намагалася відповісти на питання містян.

«Люди, я хочу щоб наша країна могла жити без президентів. У нас народ і державність це різні речі. Ми можемо жити без президентів. Неважливо, я президент чи хтось інший. Я хочу запустить таку систему, яка б давала можливість прозорості, честності. Щоб йшли тільки в одному напрямку, в якому бажає народ», — заявила вона.

dsc_0132.jpg

Савченко поруч з муралом в Запоріжжі // «Громадське радіо»
Савченко поруч з муралом в Запоріжжі
«Громадське радіо»

«Я за те, щоб служили сини депутатів й самі депутати, але якщо ти приведеш на фронт бійця, який воювать не хоче — це перший дезертир, це не твій друг. Захищати державу повинна армія. Я не можу взять за руку сина Льовочкіна, чи кого ви там ще назвали, та привести на фронт. Я б з ним в розвідку не пішла, я б з ним поруч не стояла. в тилу ворога легше вижить ніж у Верховній Раді», — заявила Савченко. 

dsc_0023.jpg

Надія // «Громадське радіо»
Надія
«Громадське радіо»

dsc_0168.jpg

Місцеві прийшли до Наді // «Громадське радіо»
Місцеві прийшли до Наді
«Громадське радіо»

dsc_0018.jpg

Громада зібралася послухати // «Громадське радіо»
Громада зібралася послухати
«Громадське радіо»

dsc_0155.jpg

Надя дивиться в небо // «Громадське радіо»
Надя дивиться в небо
«Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+