Слухати

У Криму мітингують через те, що «Артек» забрав міський пляж

28 червня 2016 - 11:28
«Артек» забирає у Гурзуфа пляж «Гурівські камені»
У Криму мітингують через те, що «Артек» забрав міський пляж / Новини на Громадському радіо

У кримському Гурзуфі місцеві жителі вийшли на мітинг проти того, що один з пляжів відібрав у власне користування дитячий табір «Артек». Про це пише місцеве видання Примечания.  

«Артек» забирає у Гурзуфа пляж «Гурівські камені».

Пляж «Гурівські камені» є одним з кращих і найбільш популярних пляжів Гурзуфа. Він знаходиться між артеківськими таборами «Лазурний» і «Кипарисовий» і раніше належав «Артеку», але зараз відкритий для загального відвідування. У місцевих жителів він більше відомий під назвою «кооперативний пляж», так як в кінці 80-х років там було відкрито перший в Гурзуфі комерційний пляж.

Раніше повідомлялося, що близько 250 жителів Гурзуфа провели мітинг проти включення в межі міжнародного дитячого центру (МДЦ) «Артек» житлового масиву, через що 1,5 тис. осіб доведеться переселятися. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+