Слухати

Українці в полоні бойовиків нібито переведені в ще гірші умови — Геращенко

28 червня 2016 - 18:11
Українська сторона завтра підніматиме питання заручників і вимагаємо надати точну інформацію про їх місцеутримання в лавах бойовиків
Українці в полоні бойовиків нібито переведені в ще гірші умови — Геращенко / Новини на Громадському радіо

Завтра в Мінську відбудуться чергові консультації ТКГ та трьох робочих груп ( окрім гуманітарної). Обговорять безпеку, щоденні обстріли, порушення режиму тиші. Про це написала спікерка парламенту і учасниця Трьохсторонньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Разом з тим, на ТКГ українська сторона підніматиме і питання заручників, зокрема, ми вимагаємо надати точну інформацію про їх місцеутримання. Адже останніми днями всі ми отримали звернення від родичів заручників, що начебто хлопців перевели в ще більш гірші умови в СІЗО», — написала Ірина Геращенко. 

Представники так званих «ЛНР» та «ДНР» приховують інформацію про місцезнаходження і кількість українських бранців на своїх територіях, зазначає Геращенко.

Вчора до українського полону потрапили 8 бойовиків. Розвідка опублікувала прізвища полонених.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+