Слухати

В NASA зблизька показали, як палає Сонце — відео

28 червня 2016 - 16:54
Прилади записали відео в довжинах хвиль крайнього ультрафіолетового світла, який невидимий для людського ока, але в NASA розфарбували для зручності перегляду
В NASA зблизька показали, як палає Сонце — відео / Новини на Громадському радіо

В Instagram NASA з’явилося коротке відео, яке демонструє, як на поверхні Сонця закручуються від магнітних сил специфічні хмари.

Сонячна обсерваторія NASA відзняла дані кадри 7-8 червня 2016 року.

«Ця хмара сонячного матеріалу, яка обертається, є частиною темної нитки розжарення від верхнього лівого кута кадру. Нитки розжарення — довгі, нестійкі хмари сонячної речовини, підвішені над поверхнею Сонця магнітними силами. SDO захопив це відео в довжинах хвиль крайнього ультрафіолетового світла, який, як правило, невидимий для наших очей, але тут вони розфарбовані в червоному кольорі для зручності перегляду», — зазначають в повідомленні

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+