Слухати

Відома компанія відкликає серію своїх шаф через загибель трьох дітей

28 червня 2016 - 16:16
Шведська компанія «IKEA» відкликає серію своїх комодів та шаф через смерть трьох дітей, повідомляють американські ЗМІ
Відома компанія відкликає серію своїх шаф через загибель трьох дітей / Новини на Громадському радіо

Відкликання стосується серії комодів і шаф Мальме. Компанія також повністю зупиняє їх продаж. Шафи і комоди вже прибрані з сайту MALM Ikea. Мільйонам тих, хто вже купив подібні шафи, повернуть гроші або нададуть кредит на нові покупки в магазинах Ikea, передає Російська служба BBC.

У заяві Ikea йдеться, що причиною відкликання стала трагічна смерть кількох дітей. У компанії заявили, що в будинках їх клієнтів знаходяться небезпечні товари, Ikea і збирається це виправити.

Компанія підтвердила, що з 2014 року три дитини загинули після того, комоди перекинулися і задавили їх. Жертвами шаф стали діти віком від року до двох років. Ikea також отримала десятки повідомлень про інциденти з цими шафами, які закінчилися травмами.

Комісія з безпеки споживчих товарів США і сама компанія заявили, що шафи можуть бути безпечними лише в разі, якщо вони прикручені до стіни. У минулому році компанія оголосила про програму ремонту цих комодів і почала роздавати клієнтам спеціальні набори, що дозволяють прикрутити шафи до стіни. Всього за рік компанія роздала 300 тисяч таких наборів.

Небезпечні комоди продавалися більше 10 років. Вони користувалися популярністю завдяки низькій ціні. За даними Philly.com, відкликання торкнеться 29 млн. товарів, які потрапили під програму ремонту в 2015 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+