Слухати

Зброя полонених бойовиків була з Росії — СБУ

28 червня 2016 - 13:02
Українські військові перед взяттям у полон запропонували 11 бойовикам скласти зброю. Троє відкрили вогонь і були ліквідовані
Зброя полонених бойовиків була з Росії — СБУ / Новини на Громадському радіо

«Та зброя, з якою були затримані в полон бойовики, підтверджує те, що дійсно, на жаль, Російська Федерація постачає цим людям сучасне озброєння», — розповів радник голови СБУ Юрій Тандит. 

Група, яка затримала так званих представників «ДНР», що незаконно перебували на точці так званого спостережного пункту, мають пряме відношення до Дмитра Яроша, підтвердили в СБУ і додали подробиць.

«Ніхто нікого вбивати не хотів. Коли була виявлена ​​ця група, запропонували цим 11 сепаратистам, які представляють так звану «ДНР», скласти зброю. Троє відкрили вогонь на поразку в сторону наших воїнів, і були ліквідовані. За попередньою інформацією, це люди, які мають відношення до «ДНР». На початку вони давали неправдиву інформацію про себе, дотримувалися певної легенди. Вона не підтвердилася», — розповів Тандит.

За його даними, зараз полонені знаходяться під контролем СБУ, з ними проводяться бесіди.

«Вони знаходяться під повним контролем СБУ, ми діємо в рамках закону», — наголосив радник голови СБУ.

Він наголосив, що Україна виконує Мінські домовленості, так як це не був блокпост, а обладнаний спостережний пункт на території ЗСУ.

«Мета була: проведення розвідувальних інформації по переміщенню ЗСУ», —  додав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+