Слухати

У Луганську збирають персональні дані людей, запевняють, що для виборів

30 червня 2016 - 17:22
Жителів Луганська закликають звернутись «в управління з питань ведення державного реєстру виборців Адміністрації міста Луганська», щоб підготувати актуальні і достовірні списки виборців
У Луганську збирають персональні дані людей, запевняють, що для виборів / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба самопроголошеної «Адміністрації»Луганська.

Це стосується: громадян, яким виповнилося 18 років; громадян, які змінили прізвище; громадян, які на попередніх виборах не знайшли себе в списках, або їх дані були внесені в списки з помилками.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт, а в разі зміни прізвища — ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Уточнити свої персональні дані виборці міста Луганська можуть за адресою: м.Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, каб. № 102, № 103 (1-й поверх) Адміністрації міста Луганська. Телефон: 58-11-58, 58-16-50.

Прийом громадян здійснюється щодня (крім вихідних — субота, неділя) з 8.30 до 16.00, перерва — з 12.00 до 12.45.

Отметим, что 18 мая по итогам встречи в Минске пресс-секретарь Леонида Кучмы сообщила, что продолжающиеся обстрелы делают проведение выборов на неподконтрольной части Луганской области невозможными.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+