Слухати

В Курахово пройшов перший офіційний футбольний матч в зоні АТО за 2 роки війни

30 червня 2016 - 23:02
29 червня в Курахово відбувся товариський матч між збірними командами прикордонників, ЗСУ і місцевої футбольною командою
В Курахово пройшов перший офіційний футбольний матч в зоні АТО за 2 роки війни / Новини на Громадському радіо

«Формально, це був програш військовослужбовців, але насправді цей матч був нашою спільною перемогою, — говорить прес-офіцер 10 гірсько-штурмової бригади і старший лейтенант Юрій Лелявський. — Військовослужбовці отримали величезний заряд позитиву і раділи як малі діти. Часу на підготовку було мало — 2-3 дні. Ми програли, адже грали з місцевими і вже зіграними командами.

dsc00656.jpg

Местные футболисты победили военных с большим преимуществом в счете // Громадське радио
Местные футболисты победили военных с большим преимуществом в счете
Громадське радио

Турнір ще продовжується. Вирішальний матч пройде в суботу. Футбольний матч відбувався на стадіоні за школою. Навпроти були будинки і з кожного вікна люди спостерігали за грою».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+