Слухати

В «ЛНР» вода фонтанує на вулицях, у квартирах городян її немає місяціями, відео

30 червня 2016 - 15:32
Мова йде про прифронтове місто Первомайськ Луганської області, до якого відносяться також частини міста Золоте (Золоте-5 і Золоте-4)
В «ЛНР» вода фонтанує на вулицях, у квартирах городян її немає місяціями, відео / Новини на Громадському радіо

У цих населених пунктах немає води і електрики вже два місяці. Про те, що тут проблеми з водопостачанням представникам СММ ОБСЄ розповіли місцеві жителі.

Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

За їхніми словами, останні два місяці вони живуть без водопостачання та електрики.

У підконтрольному «ЛНР» Первомайську сім місцевих жителів (чоловіки і жінки у віці від 25 до 55 років) розповіли спостерігачам, що вода городянам подається в вечірній час один раз в три дні протягом трьох-чотирьох годин.

В той же час раніше з’явилось відео, як вода фонтанує на вулицях Первомайська. Автор відео зауважив, що попри те, що люди цієї води не бачать, вони за неї сплачують.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+