Слухати

В Сартані відкрили новий опорний пункт поліції — Аброськін

30 червня 2016 - 10:41
Після того, як в серпні минулого року селище обстріляли поліцейські не могли тут постійно працювати через відсутність приміщення
В Сартані відкрили новий опорний пункт поліції — Аброськін / Новини на Громадському радіо

«Зараз в новій будівлі є всі необхідні для роботи умови. Чергова частина, кімната для прийому громадян та кабінети для роботи особового складу. Співробітники поліції цього пункту будуть обслуговуватимуть Сартану, Талаківку, Гнутове, Калинівку та інші довколишні села, на території яких проживає понад 11 тисяч жителів», — зазначив голова ГУ Нацполіції Донецької області Вячеслав Аброськін.

Він висловив упевнененість, що поява поліцейських «в цій негласній столиці грецьких сіл» позитивно позначиться на житті громадян.

«Багато «гарячих голів» кілька разів подумають перш ніж зробити правопорушення. А довіра громадян стане головним індикатором роботи поліцейських», — додав Аброськін.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+