Слухати

Австрія: результати президентських виборів скасовано

01 липня 2016 - 16:55
Переможець цих виборів випередив опонента менше, ніж на 1%
Австрія: результати президентських виборів скасовано / Новини на Громадському радіо

Суд в Австрії скасував результати виборів президента. Про це повідомляє Associated Press.

За підсумками голосування на виборах президента Автрії у другому турі, який відбувся 22 травня, перемогу здобув колишній лідер Партії Зелених Александер Ван дер Беллен. Він випередив менше, ніж на 1%, кандидата від ультранаціоналістичної Партії свободи Норберта Хофера, який раніше заявив, що Крим завжди був частиною Росії і ЄС має відмовитися від санкцій проти Москви, пише Тиждень.ua.

Після цього пролунали звинувачення в порушеннях при підрахунку голосів — в першу чергу, пов’язаних з тим, що дуже багато бюлетені на підтримку Ван дер Беллена надійшли поштою. Ультранаціоналісти оскаржили результати виборів у Конституційному суді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+