Слухати

На Харківщині пройшли всеукраїнські масштабні навчання сержантів

01 липня 2016 - 18:49
На полігоні Чугуєва 300 бійців-контрактників протягом 3 днів удосконалювали бойові навички
На Харківщині пройшли всеукраїнські масштабні навчання сержантів / Новини на Громадському радіо

За словами головного старшини командування повітряних сил старшого прапорщика Олега Рудюка, подібні навчання відбувалися вперше.

oleg_rudyuk.jpg

Олег Рудюк // Громадське радіо
Олег Рудюк
Громадське радіо

_dsc0673.jpg

Стрільби // Громадське радіо
Стрільби
Громадське радіо
«Навчально-методячні збори сержинського складу розраховані на вдосконалення бойових навичок, отриманих в АТО, обмін досвідом, спілкування і вивчення проблемних питань сержантського складу», — розповів він.

У ході навчань сержантам-контрактникам була продемонстрована нова зброя української армії. Також більшість часу приділялося загальновійськовій підготовці та роботі на тактичному полі.

_dsc0691.jpg

Бойові навчання // Громадське радіо
Бойові навчання
Громадське радіо

 «Цей захід проводиться в Чугуєві тому, що тут є відповідна навчально-матеріальна база. До навчань було залучено 300 осіб сержантського складу повітряних сил. Кожен третій — учасник АТО. Цей досвід передається від покоління до покоління і завжди буде існувати у наших збройних силах», — розповів Олег Рудюк.

Віктор Бабенко, боєць 160 зенітної ракетної бригади, поділився враженнями після того, як над ним проїхав танк.

viktor_babenko.jpg

Віктор Бабенко // Громадське радіо
Віктор Бабенко
Громадське радіо

biycyam_demonstruyut_novu_zbroyu.jpg

Бійцям демонструють нову зброю // Громадське радіо
Бійцям демонструють нову зброю
Громадське радіо

   «Я тільки що вперше побував у подібній обстановці, наді мною проїхав танк і мені сподобалося. Завдяки цим навчанням навчився батьом речам, виживати у дикій природі, наприклад. Топографія, нова зброя, тактика – є що розповісти особовому складух», — розповів він.

u_navchannyah_bula_zadiyana_aviaciya.jpg

У навчаннях була задіяна авіація // Громадське радіо
У навчаннях була задіяна авіація
Громадське радіо

Юрій Широбоков, начальник кафедри психології та педагогіки ХНУПС ім І. Кожедуба, за плечима у якого 5 ротацій у зоні АТО, запевняє: подібні навчання необхідно

проводити регулярно.

yuriy_shyrobokov.jpg

Юрій Широбов // Громадське радіо
Юрій Широбов
Громадське радіо

«Цю смугу перешкод ми розробляли усією кафедрою. У нас 4 викладача, 3 з яких офіцери. Ми змоделювали всі рівні перешкод. Смуга спрямована на гартування особового складу та психологічну підготовку до бойових дій», — запевнив він.

«Єдине, чого не вистачає ций смузі — це свисту бойових пуль. Умови нашого полігону не дозволяють зробити обстріл бойовими патронами. У бою є правило: свистить, значить не по мені. Коли чуєш свист куль — це я кось легше. Коли звуку немає — це означає, що вона кудись влучила. Або в тебе, або в когось. Своєї кулі людина не чує», — сказав Широбоков.

Катерина Кадер з Харкова, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+