Слухати

У порядку перетину кордону з Польщею важливі зміни — Держприкордонслужба

01 липня 2016 - 14:51
Відповідно до дипломатичної ноти Міністерства закордонних справ Республіки Польща з 04 липня 2016 року буде призупинено малий прикордонний рух між Україною та Польщею
У порядку перетину кордону з Польщею важливі зміни — Держприкордонслужба / Новини на Громадському радіо

Це стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща.

«Польська сторона призупиняє застосування статті 3 пункту 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (затверджено Постановою КМУ N139 (139-2009-п) від 25.02.2009). Відповідно до цього, в ніч з 03 на 04 липня 2016 року з 01:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах та документах визначених польською стороною (паспортні документи та віза)», — повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

Держприкордонслужба радить громадянам  врахувати дану інформацію перед плануванням поїздок через українсько-польський кордон.

В коментрарі Громадському радіо Олег Слободян зазнчив, що вже є коментрар від Міністерства закордонних справ, у відповідності до нього це обмеження буде діяти до 2 серпня 2016 року. 

«Це досить велика кількість людей, у пунктах пропуску це приблизно 60-65% трафіку, який складали мешканці саме прикордонних районів», — зазначив він.

Він додав, що це призведе до зменшення кількості автомобілів у пунктах пропуску. І це полегшить перетин українсько-польський кордону тим громадянам України, які їдуть відпочивати за кордон. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+