Слухати

Як відрізнити робітника міськгазу від шахрая? У Мар'їнці склали інструкцію

01 липня 2016 - 16:23
У соцмережі жителі Мар'їнки розмістили інструкцію, у якій описано, на що треба звертати увагу коли до вас прийшов співробітник міськгазу
Як відрізнити робітника міськгазу від шахрая? У Мар’їнці склали інструкцію / Новини на Громадському радіо

Розробили інструкцію не випадково: нещодавно вулицями міста ходили нібито представники міськгазу і перевіряли стан труб.

Мешканці схиляються, що це шахраї, адже візітери подивившись на труби, говорили жителям про те, що у них якийсь неправильний проект, але за 2000 грн вони все усунуть.

 Отже автори інструкції звертають увагу людей на наступне:

1. Працівники міськгазу повинні бути в своїй робочому одязі.

2. Працівники міськгазу зобов’язані при собі мати відповідне посвідчення.

3. Проект не може бути неправильним, якщо газопродвод робили працівники міськгазу. Чи не правильний проект може бути тільки в разі, якщо ви самостійно вносили зміни, щось переробляли або міняли деталі.

4. Висновок, що проект не правильний, працівники міськгазу можуть дати, тільки маючи на руках схему правильного проекту і обов’язково скласти акт.

5. На підставі цього акту власник житла пише заяву на зміну проекту.

6. І тільки після всього цього господарю складуть кошторис витрат на все це, згідно з яким він зробить оплату в касі міськгазу і ніяких грошей в руки співробітникам на місці давати не треба.

Якщо до вас таки прийшли підозрілі особи можна викликати поліцію за номером 0990620116.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+