Слухати

На Херсонщині з кранів тече отруйна вода / Новини на Громадському радіо

На Херсонщині з кранів тече отруйна вода

02 липня 2016 - 12:32
В селі Богданівка, що на Херсонщині, люди не користуються водою з крану, бо звідти тече отрута

Причина забрудненої води — занедбане сховище отрутохімікатів, яке розташоване поруч із населеним пунктом. За радянських часів сільськогосподарську хімію сюди звозили з усієї області.

За довгі роки влада так і не спромоглася утилізувати небезпечні відходи. Але під вибори селянам постійно обіцяють якісну воду.

Десять років тому, державним коштом, в селі пробурили артезіанську свердловину. Але в експлуатацію її так і не ввели. Все зупинилося на рівні міської влади, передає 24 канал.

Як пояснює місцевий депутат, тоді не вистачило всього 700 тисяч гривень. Чому так — ми намагалися з’ясувати у міськвиконкомі. Та за чотири дні чиновники чи то часу не знайшли, чи то особу, яка прокоментує.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+