Слухати

Прокуратура оприлюднила нові докази по звинуваченню комбата «Баті»

02 липня 2016 - 14:35
Генеральна прокуратура оприлюднила інформацію, по яких доказах ґрунтується запобіжний захід Валентину Ліхоліту, колишньому комбату «Айдару» з позивним «Батя»
Прокуратура оприлюднила нові докази по звинуваченню комбата «Баті» / Новини на Громадському радіо

Називаються показання одиннадцяти осіб, серед яких і підозрювані, і потерпілі, і свідки. Мова йде про події 2014-2015 років, йдеться на сайті Генпрокуратури.

Зокрема, за показаннями потерпілого, у період перебування в полоні він чув позивні «Батя» і «Комбат». Один зі свідків повідомив слідству, що постійно до бази батальйону «Айдар» в Половінківно (Старобільський район, Луганскьа область) під керівництвом Лихоліта бійці приганяли автомобілі, які безпідставно відбирали у громадян.

Другий свідок розповів, що Лихоліт пропонував йому вбити двох військовослужбовців з числа батальйону «Айдар» в обмін на допомогу в отриманні українського громадянства.

Ще один свідок зазначив, що через декілька днів після вчинення злочину працівники міліції вилучили відеозапис з території домоволодіння, де відбувався напад банди, та продемонстрували іншому свідку. При цьому він упізнав серед нападників бійця батальйону «Айдар». 

Нагадаємо, сьогодні група людей перегородила Хрещатик військовим наметом і вимагали звільнити екс-комбата батальйону «Айдар» Валентина Літоліта.

Вчора комбату «Баті» дали 2 місяці арешту. Активісти всю ніч блокували суд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+