Слухати

Що заважає будівництву пішохідного мосту у Станиці?

02 липня 2016 - 16:31
У Станично-Луганській районній державній адміністрації пройшла виїзна нарада з питань реконструкції пішохідного переходу на зруйнованій ділянці моста через річку Сіверський Донець
Що заважає будівництву пішохідного мосту у Станиці?  / Новини на Громадському радіо

На нараді були розглянуті питання реконструкції пішохідного переходу, а також робота КПВВ «Станиця Луганська».

Заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко зазначив, що для проведення реконструкції, необхідно виконання послідовних етапів робіт, а перш за все розмінування прилеглої території та дотримання режиму тиші для забезпечення безпеки робітників, повідомляє прес-служба адміністрації.

Під час реконструкції мосту будуть покращені умови переходу для літніх людей та громадян з інвалідністю. Зокрема, конструкцію мосту планується зробити прямою, з відсутністю підйомів і спусків.

Проект реконструкції пішохідного переходу підготували співробітники міжнародної неурядової гуманітарної організації «Норвезький фонд у справах біженців» (NRC). NRC зобов’язався фінансувати проект реконструкції мосту за посередництва ОБСЄ, пише informator.media.

Однак, реалізація проекту ускладнюється тим, що бойовики «ЛНР» перемістили свої позиції впритул до контрольованої українською владою території.

У нараді взяли участь перший заступник, в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Ісаєв, голова районної ради Віктор Мягкий, начальник державної пожежно-рятувальної частини №24 ГТУ МНС України в Луганській області Василь Лучак, керівники військових підрозділів, розташованих у Станиці Луганській, представники відділів прикордонної служби, представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, міжнародної неурядової гуманітарної організації «Норвезький фонд у справах біженців» (NRC), офіцери координаційної групи цивільно-військового співробітництва в Станично-Луганському районі, керівники служб та організацій району.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+