Слухати

У Києві стартував арт-марафон для допомоги родинам бійців АТО

02 липня 2016 - 12:53
Вперше у Києві  відбувся благодійний арт-марафон «Краплі добра». Кожен охочий мав можливість пожертвувати гроші сім'ям, родичі яких постраждали внаслідок бойових дій на Донбасі
У Києві стартував арт-марафон для допомоги родинам бійців АТО / Новини на Громадському радіо

Благодійний вечір відбувся 1 липня в залі Київської міської державної адміністрації. Виступали на ньому музиканти з 8-ми країн. Зокрема, з США, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Росії, Білорусі та України.

img_3573.jpg

Скринька для збору коштів // Громадське радіо
Скринька для збору коштів
Громадське радіо

Розпочали марафон не з музики, а з хвилини мовчання, згадуючи загиблого в зоні АТО оперного співака Василя Сліпака.

Член координаційної ради волонтерського проекту «Люди допомагають людям» Еліна Галва  розповіла, що  переказувати гроші  родинам бійців можна онлайн, зайшовши на сайт цієї платформи.  Також там є інформація про  зібрані кошти й про нагальні потреби родин бійців АТО.

img_3577.jpg

Буклети // Громадське радіо
Буклети
Громадське радіо

«У нас на платформі понад 127 родин. Це 186 дітей, які залишилися без батька. Ці сім’ї потребують, як моральної так і матеріальної допомоги», — зазначає Аліна Галва.

За її словами, платформа «Люди допомагають людям» була створена лікаркою Ольгою Богомолець.

img_3587.jpg

Військові на концерті // Громадське радіо
Військові на концерті
Громадське радіо

На арт-марафоні волонтери презентували листівки у формі сердець, де була інформація про дітей бійців, яким потрібна допомога. Художники на сцені малювали картини.

Співорганізатор проекту Ігор Жук  розповів, що подібні благодійні вечори пройдуть в інших містах України. Ідея їх проведення виникла у його американських колег, які  створюють авторські пісні. Таким чином, музиканти, які родом з Києва, захотіли підтримати рідне місто.

Мая Голуб з Києва для «Громадського радіо»

«Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки медіа-проекту Mymedia».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+