Слухати

Що робити переселенцям, у яких є депозит у непрацюючому банку?

03 липня 2016 - 17:20
В Україні почали перевірку банківських депозитів переселенців. За законом, особам, у яких є депозит у банку, соціальні виплати не нараховуються
Що робити переселенцям, у яких є депозит у непрацюючому банку? / Новини на Громадському радіо

Якщо переселенець має депозит в установі працюючого банку, то проблем із відстеженням та підтвердженням стану депозиту не виникає.

Разом із тим, низка банків на сьогодні є неплатоспроможними та перебувають у стадії ліквідації, через що у внутрішньо переміщених осіб виникають проблеми, йдеться на сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. За інформацією Фонду, будь-який банк, що припинив діяльність, має структуру, відповідальну за взаємодію із його клієнтами.

Якщо переселенець має депозитний рахунок в установі банку, який припинив діяльність та є неплатоспроможним, звертайтеся до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Усю необхідну інформацію із контактами структур неплатоспроможних банків та алгоритмом взаємодії із ними можна отримати на офіційному сайті Фонду  або за телефоном «гарячої лінії» 0-800-30-81-08. Адреса Фонду: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, електронна пошта: [email protected]fg.gov.ua.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+