Слухати

Що робити переселенцям, у яких є депозит у непрацюючому банку?

03 липня 2016 - 17:20 303
В Україні почали перевірку банківських депозитів переселенців. За законом, особам, у яких є депозит у банку, соціальні виплати не нараховуються

Якщо переселенець має депозит в установі працюючого банку, то проблем із відстеженням та підтвердженням стану депозиту не виникає.

Разом із тим, низка банків на сьогодні є неплатоспроможними та перебувають у стадії ліквідації, через що у внутрішньо переміщених осіб виникають проблеми, йдеться на сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. За інформацією Фонду, будь-який банк, що припинив діяльність, має структуру, відповідальну за взаємодію із його клієнтами.

Якщо переселенець має депозитний рахунок в установі банку, який припинив діяльність та є неплатоспроможним, звертайтеся до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Усю необхідну інформацію із контактами структур неплатоспроможних банків та алгоритмом взаємодії із ними можна отримати на офіційному сайті Фонду  або за телефоном «гарячої лінії» 0-800-30-81-08. Адреса Фонду: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, електронна пошта: [email protected]fg.gov.ua.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+