Слухати

У Харкові з'явиться «Соціальний готель» для переселенців

03 липня 2016 - 12:37 284
Він буде розрахований на 50 людей та передбачає варіанти як платного так і безкоштовного проживання

Як зауважила Радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Харківській області Ольга Аверіна, інформація про створення комунального закладу з’явилась ще 21 червня на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ  Харківської міськради, передає портал pereselenez.com.ua.

Мерія міста пояснювала, що Ідею реалізують на базі будинку, який перебуває в стані ремонту біля територіального центру Московського району.

Директор міського департаменту праці і соцполітики Лариса Болгова зауважила: «Багато міжнародних організацій цікавились, які необхідно відремонтувати будівлі для соціальних потреб, особливо для переселенців. Ми пропонували це приміщення, і от нарешті Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) має намір провести ремонт”. Раніше ця організація фінансувала будівництво модульного містечка поблизу аеропорту, де розмістились 400 переселенців.

«Очевидно, що в умовах, коли кількість ВПО, які потребують допомоги у вирішені житлових проблем вимірюється сотнями тисяч, слід кардинально змінити підхід до формування фонду житла для тимчасового проживання та механізму його використання. Звичайно, тимчасове житло повинно надаватись, в першу чергу, особам, які мають статус ВПО і потребують державної житлової допомоги, протягом періоду дії цього статусу», — наголошує Радник Мінсоцполітики.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+