Слухати

Виплати на непідконтрольних територіях не вважаються пенсіями — Рева

03 липня 2016 - 11:01
Про це в ефірі Громадського ТБ повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева
Виплати на непідконтрольних територіях не вважаються пенсіями — Рева / Новини на Громадському радіо

«Все, що людина отримує на непідконтрольній території пенсіями не вважається», — сказав він.

За словами міністра, ці виплати не можна розглядати як пенсії, адже вони видаються незаконними установами.

Він зауважив, що перевірки СБУ у минулому, а довідка переселенця втрачає силу, якщо людина знаходиться на непідконтрольній території 2 (а в окремих випадках 3) місяці.

В той же час не так давно у мережі з’явилась інформація, що Броварський пенсійний фонд відмовив у виплаті пенсій переселенцям на підставі даних, отриманих від «Пенсійного фонду «ДНР».

У ситуації намагались розібратись представники «Восток-SOS». У коментарі Громадському радіо коорданаторка Олександра Дворецька зазначила:

«У нас були різні свідоцтва того, що співробітники пенсійних фондів України та бойовиків завжди знають в якому саме населеному пункті відбувається нарахування пенсій. Обмін між цими структурами відбувається.

Випадок з Броварським пенсійним фондом дав нам паперове підтвердження, що обмін даними існує», — сказала Олександра Дворецька.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+