Слухати

Ніхто ні на кого не ображався — Савченко про стосунки з адвокатами

04 липня 2016 - 15:42
Також вона запевнила, що жодних сварок між ними не було
Ніхто ні на кого не ображався — Савченко про стосунки з адвокатами / Новини на Громадському радіо

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що зберегла «адекватні робочі стосунки» зі своїми колишніми адвокатами. Так вона прокоментувала чутки, що нібито з двома своїми екс-захисниками Марком Фейгіном і Миколою Полозовим вона спілкується більше, ніж з Іллєю Новіковим. 

«Вперше чую цю історію. Мені говорили навпаки, що я з Фейгіним і з Колею не зберегла дружні стосунки, а з Новіковим зберегла. Співпраця «адвокат-підзахисний» не вбачає в собі дружби, він передачає акт виконаних робіт. У нас з ними були нормальні адекватні робочі стосунки, і вони в принципі такими і залишилися», — сказала Надія Савченко в ексклюзивному інтерв’ю «Громадському радіо».

Також вона запевнила, що жодних сварок між ними не було.

«Були робочі дискусії та моменти. Кожен адвокат працює автономно, вони займаються різними справами. Вони не захищають одну спільну людину, як захищали мене втрьох. Ми продовжуємо спілкуватися, і які можуть бути образи, ми ж не в дитячому садочку», — додала депутатка. 

Повне  інтерв’ю Надії Савченко можна прочитати за посиланням

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+