Слухати

Як на російському ТБ змінювалася ціна Керченського мосту — відео

04 липня 2016 - 16:05
Починається відео з того, що ведуча новин говорить про те, що на міст необхідно 50 млрд рублів. До кінця відео вартість "зростає" до 250 млрд рублів
Як на російському ТБ змінювалася ціна Керченського мосту — відео / Новини на Громадському радіо

В мережі сміються з того, як російське телебачення та російська влада поступово змінюють вартість Керченського мосту для бюджету Російської Федерації.

Відео з уривками випусків російських новин у різний час і з різною вартістю мосту опублікуване на каналі користувачки «Василиса Мудрая».

Починається відео з того, що ведуча новин говорить про 50 млрд рублів. До кінця відео вартість «зростає» до 250 млрд рублів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+