Слухати

З’явилося відео з камер спостереження у місці нападу на Киву

04 липня 2016 - 15:37
На відео видно, як автомобіль, на якому Ілля Ківа приїхав в готель, під'їжджає до воріт стоянки комплексу і ззаду через паркан невідомі нібито відкривають вогонь
З’явилося відео з камер спостереження у місці нападу на Киву / Новини на Громадському радіо

У мережі з’явився запис нічного замаху на Іллю Киву. Запис зроблений  з відеокамер спостереження готельного комплексу «Загублений світ» розташованого в центрі Херсона.

На відео видно, як автомобіль, на якому Ілля Ківа приїхав в готель, під’їжджає до воріт стоянки комплексу і в момент, коли водій чекає, поки охорона відкриє ворота, ззаду через паркан невідомі нібито відкривають вогонь.  

Також видно вибух гранати.

Чути голос Іллі Киви, який коментує дане відео: «видишь, как я близко к забору». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+