Слухати

Киян переведуть на новий режим оплати комуналки

05 липня 2016 - 13:52
Замість платіжних квитанцій киянам будуть приходити повідомлення для сплати комунальних послуг
Киян переведуть на новий режим оплати комуналки / Новини на Громадському радіо

13 589 065_1 336 248 603 059 666_1 274 381 423_o.jpg

Андрій Щербина // «Громадське радіо»
Андрій Щербина
«Громадське радіо»

Це допоможе скоротити час обробки інформації по сплаті до однієї доби, а комунальне підприємство зможе швидше отримати нарахування коштів за послуги. Також ці повідомлення не будуть містити реквізити отримувача, щоб уникнути махінацій, повідомляє перший заступник головного директора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Андрій Щербина:

«Реквізити надаються по цих же захищених каналах дзвінків безпосередньо у банківську установу. А людина отримує це повідомлення як повідомлення про здійснення нарахувань. Це інформаційний папірець, на якому зазначені послуги, в даному випадку тут утримання будинків прибудинкової території, водопостачання та водовідведення».

Повідомлення будуть містити штрих-код та QR-код, за допомогою яких банківські установи можуть сканувати інформацію про послуги. Але якщо таке повідомлення втрачено – у банку достатньо назвати свою адресу і банківський працівник через онлайн-систему знайде усю необхідну інформацію про нарахування.

За словами Андрія Щербини, більше 10% киян отримують такі квитанції в електронному вигляді на електронну скриньку та здійснюють оплату онлайн. А за допомогою картки киянина чи «моєї карти» Ощадбанку сплачують без комісії.

Перехід від квитанцій до повідомлень буде відбуватись у липні. Згодом спектр послуг, які можна буде оплатити через повідомлення буде розширено до теплопостачання та гарячого водопостачання.

Наталя Роп, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+