Слухати

Онищенко не в Україні і не збирається до ВР

05 липня 2016 - 10:34
«Чого летіти, коли мене підставили і в черговий раз кинули. Обіцяли процес і суд. А вирішили все по беззаконню робити», — заявив народний депутат
Онищенко не в Україні і не збирається до ВР  / Новини на Громадському радіо

Народний депутат України від групи «Воля народу» Олександр Онищенко сьогодні, 5 липня, не з’явиться у Верховній Раді, яка буде розглядати питання про позбавлення його парламентського імунітету та надання згоди на його арешт. Про це сам Олександр Онищенко заявив у телефонній розмові кореспонденту «Страна».
На питання, прилетів він до Києва, він дав зрозуміти, що знаходиться не в Україні і сказав, що його банально підставили.

«Чого летіти, коли мене підставили і в черговий раз кинули. Обіцяли процес і суд. А вирішили все по беззаконню робити», — заявив народний депутат.

241 599.jpg

Олександр Онищенко  // pravda.com.ua
Олександр Онищенко
pravda.com.ua

Іншими словами, Онищенко змінив свій прогноз на сьогоднішнє голосування. Якщо раніше він вважав, що депутати проголосують за позбавлення його недоторканності, а голосів для взяття під арешт не вистачить, то тепер він уже в цьому, м’яко кажучи, не впевнений.

Цю інформацію також підтвердив глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Онищенко не в Україні. За останньою інформацією, він не в Україні і не в Відні, як говорили. Я не можу сказати багато, але я скажу: до Відня через Мінськ не літають», — сказав Холодницький в ефірі «112 Україна».

Рада сьогодні має розглянути зняття недоторканості з Онищенка, а також проголосувати про його арешт. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+