Слухати

«Ваша недоторканність не рятує», — бійці АТО записали вимоги до депутатів

05 липня 2016 - 18:48
У мережі з'явилося відео нібито від бійців АТО, які записали свої вимоги до депутатів та суддів, а також висловили підтримку Надії Савченко. Боєць від імені своїх побратимів говорить про наболіле
«Ваша недоторканність не рятує», — бійці АТО записали вимоги до депутатів / Новини на Громадському радіо

Відео виклав на каналі користувач Duncan MacLeod.

«Зніміть з себе депутатську недоторканність, досить нею прикидатися», — вимагає боєць, який не представляється, а за його спиною знаходиться група з семи побратимів.  

chyasyachsyachsyachyachs.png

Боєць АТО //
Боєць АТО

«Якщо ми зберемся під Верховною Радою, і ви думаєте, що недоторканність вас спасе, то я не знаю», — натякнув боєць, що це невірна думка.

Також бійці висловили підтримку Надії Савченко. Вони вважають, що Савченко хочуть «забрати в Раду Європи», аби вона «не мішала ловити рибку» політикам. 

«Надія, ми з тобою. Ми розуміємо, що тобі важко. Якщо буде надто важко, розраховуй на нас. Тут позицій ніхто не залишить. Але нас дуже багато демобілізованих. Якщо тобі треба підтримка, тільки скажи », — звернувся боєць до Савченко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+