Слухати

Терористи ІДІЛ продають полонених дівчат через Telegram / Новини на Громадському радіо

Терористи ІДІЛ продають полонених дівчат через Telegram

06 липня 2016 - 16:33
Терористи, які називають себе «Ісламською державою», продовжують утримувати в сексуальному рабстві близько 3 тисяч жінок і дітей

Терористи «Ісламської держави» продають жінок та дівчат через зашифровані меседжери, передає Associated Press.

В Telegram на смартфоні активіст помітив шокуючу рекламу: «Незаймана. Гарна. Ціна вже дійшла до 12,5 тис. доларів — і невдовзі її буде продано».

Про пост розповів активіст із спільноти Yazidi, чиїх дітей та жінок екстремісти тримають у сексуальному рабстві. Він написаний арабською, і з’явився поруч з рекламою зброї та тактичного спорядження.

Терористи, які називають себе «Ісламською державою», продовжують утримувати в сексуальному рабстві близько 3 тисяч жінок і дітей, як виявилося, вони продають їх за допомогою програм для смартфонів.

Тисячі жінок і дітей Yazidi були взяті в полон в серпні 2014 року, коли бойовики захопили свої села на півночі Іраку з метою ліквідації курдськомовного населення. З тих пір арабам і курдам вдалося звільнити в середньому 134 чоловік на місяць. Але з травня в результаті суворих заходів  ця цифра знижується до 39 за останні 6 тижнів.

Читайте також флешмоб історій про сексуальне насильство #ЯнеБоюсьСказати.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+