Слухати

У «Дніпро-1» заявляють, що їх зброя законна, а фото ГПУ — маніпуляція

06 липня 2016 - 14:12 219
Прес-секретар полку Дніпро-1 Катерина Леонова у коментарі "Громадському радіо" звинуватила представників Генпрокуратури у маніпуляції

Співробітниками Генеральної прокуратури спільно зі Службою безпеки України виявлено рекордну кількість незаконної зброї, боєприпасів і вибухових речовин, викрадених і вивезених із зони АТО, повідомляє Управління по зв’язках із громадськістю та засобами масової інформації Генпрокуратури.

Їх знайшли за місцем дислокації полку патрульної служби поліції особливого призначення Дніпро-1.

«Це вже списане військове майно, що використовувалося під час зіткнень з бойовиками «ЛНР» і «ДНР», — йдеться в повідомленні. Відомство зазначає, що спецоперація триває, проводиться комплекс передбачених законом заходів з метою подальшого вилучення зброї та боєприпасів, а також встановлення кола осіб, причетних до організації незаконного їх зберігання.

У свою чергу прес-секретар полку Дніпро-1 Катерина Леонова у коментарі «Громадському радіо» звинуватила представників Генпрокуратури у маніпуляції.

«Спочатку, коли вони потрапили на базу Дніпро-1, вони зламали двері «оружейки» і слідчий економічного департаменту ГПУ почав фотографувати офіційну зброю, яка знаходиться на балансі Дніпро-1, яка була видана Генеральним управлінням національної поліції України. Вся зброя, яка є на базі, вона вся законна. Прокуратура перекручує факти, більш того, виклала фотографії офіційної «оружейки» нашого підрозділу. Зброя на балансі, її отримують хлопці, коли виїжджають в АТО або блокпости. А коли повертаються, вони повертають цю зброю під підпис. З усіма необхідними нормами здачі зброї», — впевнена вона. 

img_0157.jpg

Зброя // Прес-служба ГПУ
Зброя
Прес-служба ГПУ

За її словами, зараз адвоката і бійців, які не перебували на базі до обшуків, не пускають.

За даними командування, це пов’язано зі справою 2014 року, в зв’язку з тим, що їх командир Олександр Рашевський є кандидатом в народні депутати по Дніпропетровському округу.

Слідчі дії на базі полку Дніпро-1 наразі тривають. Правоохоронці нікого затримувати поки не намагалися, зазначила Катерина Леонова.

img_01601.jpg

Фото з місця обшуків // Прес-служба ГПУ
Фото з місця обшуків
Прес-служба ГПУ

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+