Слухати

Абітурієнтам з АТО спростили процедуру вступу до українських вишів

07 липня 2016 - 09:01
Оприлюднено оновлений список освітніх центрів Донбас-Україна для вступу в українські вузи абітурієнтів з зони АТО
Абітурієнтам з АТО спростили процедуру вступу до українських вишів / Новини на Громадському радіо

Цього року прийняти кардинальні кроки для спрощення процедури здобуття української освіти для школярів, які знаходяться на тимчасово окупованій території.

З 1 липня почали працювати освітні центри Донбас-Україна, які створюються на базі університетів. Перелік таких також є на сайті Міністерства освіти.

Жоден документ, виданий так званими «ДНР» та «ЛНР» визнаватися не буде. Тому потрібно приїхати, маючи свідоцтво про на народження. В освітніх центрах надається можливість заповнити освітню декларацію власноруч виставлені оцінки вступником з місця навчання. По всім предметам будуть проставлені лише «Зараховано», виставлені будуть лише дві оцінки після здачі ДПА з української мови та історії України. Ці предмети є обов’язковими. На підставі цих оцінок буде встановлено середній бал атестату. Третій іспит здається в університеті. Право до вступу надається лише в ті виші, які указані на сайті МОН.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+