Слухати

Афанасьєв публікує спогади з тюрми — «не всі таргани погані»

07 липня 2016 - 11:24
Сьогодні він опублікував тюремні нотатки з Воронежа, з транзитної камери, у якій знаходяться всі ті, хто їде етапом
Афанасьєв публікує спогади з тюрми — «не всі таргани погані» / Новини на Громадському радіо

Звільнений з російського ув’язнення Геннадій Афанасьєв почав публікувати на своїй сторінці спогади про російську тюрму. Сьогодні він опублікував тюремні нотатки з Воронежа, з транзитної камери, у якій знаходяться всі ті, хто їде етапом.

«Підлога паркетна, але половина з неї вирвана. Навколо бруд. Клуби цигаркового диму поодиноко літають собі в межах камери. Вікно наполовину під землею, з решти видно екскременти собаки яка прив’язана перед ним. Декілька мусульман миють підлогу у куточку перед молитвою. Інші, відповідальні за меж камерним зв’язком, вітають та ведуть до столу пити чифір, збираються послухати про моє «жили-були». Пити чифір з людьми які тільки зайшли до хати — це традиція, під час якої можна взнати особистість з якою можливо доведеться жити в одній домівці…. Доки йду до столу бачу як організована група тарганів в кількості 13 спільників передислоковуються зверхності столу під нього. Взагалі таргани усюди, — на стінах, одязі, ліжках, простирадлах,—  навколо… Світло життєво небезпечно вимикати бо вони можуть тебе з’їсти, та впевнював мене один с арештантів, який дуже боявся тарганів. Але як я взнав не всі таргани погані. Є великі 5-7 сантиметрові з крилами, вони їдять маленьких, тому їх не переслідують», — описує Афанасьєв. 

За його словами, в цьому пункті вони нічого не їли. 

«Дивлячись на стан нашої хати і на різновиди колоній тарганів, уявляли що коїться на кухні… В цьому слідчому ізоляторі готують кормом для хутрових тварин, сухою картоплею та капустою, але це все виглядає наче мікс з декількох несвіжих страв приправлений блювотинням. Дорожній пайок це різновид хімічних складів, після довгого вживання котрого єдиний результат це серйозні проблеми зі шлунком», — пише він. 

Ко мне применяли насилие, об этом стыдно говорить, но надо, —  повідомив раніше у ефірі «Громадського радіо» Геннадій Афанасьєв.

У Геннадія Афанасьєва загострилася хвороба, його оперуватимуть.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+