Слухати

Активісти просять Раду швидше розглянути проект про службу контрактників

07 липня 2016 - 14:03
Активісти хочуть, щоб Верховна Рада не затягувала із розглядом законопроекту, який визначає строки служби контрактників
Активісти просять Раду швидше розглянути проект про службу контрактників / Новини на Громадському радіо

Законопроект №4689 повинен припинити практику контрактів «до кінця особливого періоду». Та визначити службу до 6, 12 або 18 місяців. Окрім того, законопроект дозволятиме контрактникам, які відслужили 18 місяців, звільнятись.

Парламент проголосував за внесення законопроекту до порядку денного на минулій сесії, але 4689 так і не винесли на голосування цього тижня. Якщо законопроект не розглянуть і на наступній сесії, то Верховна Рада піде на канікули, а прийняття 4689 затягнеться до кінця вересня, розповідає голова ГО «Юридична Сотня» Леся Василенко.

«Наразі це намагаються зробити без законопроекту. Тобто Генштаб вилучає норми, які стосуються особливого періоду з контрактів, але це не вдається робити все рівно масово через багато різних факторів. А якщо буде цей законопроект, то прямо будуть заборонені будь-які контракти з формулюванням «до особливого періоду». Вони вже заключатися на майбутнє не будуть», — зазначила вона.

За словами Лесі Василенко, після прийняття законопроекту Генштаб планує, щоб закон увійшов в дію із першого березня 2017 року. А до того періоду компенсувати звільнення військових за рахунок контракту запасу.

13 616 332_1 337 807 999 570 393_302 728 215_o.jpg

 Леся Василенко // «Громадське радіо»
Леся Василенко
«Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+