Слухати

«Громадське радіо» претендує на 24 радіочастоти

07 липня 2016 - 13:50
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення замовила 24 радіочастоти для «Громадського радіо»
«Громадське радіо» претендує на 24 радіочастоти / Новини на Громадському радіо

Про це рішення повідомив у соцмережі член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення замовила в «Українському державному центрі радіочастот» 24 радіочастоти для «Громадського радіо». Серед міст, у яких «Громадське радіо» може отримати частоти - Вінниця, Луцьк, Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Бердянськ, Біла Церква, Кіровоград, Олександрія, Миколаїв, Кременчук, Лубни, Полтава, Рівне, Суми, Шостка, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Умань, Черкаси, Чернігів.

До цього моменту, «Громадське радіо» отримало дві ліцензії на мовлення — у Дніпрі на частоті 73,46 МГц та у Шполі Черкаської області, на частоті 105,6 FM. Загалом «Громадське радіо» подавалося на чотири ліцензії. Мовлення у Олександрії на Кировоградщині і Верховині на Івано-Франківщині розпочнуть приватні радіокомпанії.

Раніше «Громадське радіо» заявляло про свої наміри стати всеукраїнською мережею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+