Слухати

Рада проголосувала за амністію бійців АТО, що вчинили нетяжкі злочини / Новини на Громадському радіо

Рада проголосувала за амністію бійців АТО, що вчинили нетяжкі злочини

07 липня 2016 - 12:10
Дана амністія буде діяти в тих випадках, коли мова йде про скоєння злочинів, які не є особливо тяжкими

Верховна Рада України підтримала проект амністії в 2016 році.

За законопроект №4255 проголосували 247 народних депутатів.

Основними критеріями для застосування амністії, згідно з документом, є незначна суспільна небезпека злочинів, які вчинила людина, який відбуває покарання, а також об’єктивні чинники — важка хвороба, похилий вік.

Даний проект передбачає поширення дії амністії на засуджених, які вчинили нетяжкі злочини. Зокрема, така амністія передбачається для учасників бойових дій та осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Відзначимо, що дана амністія буде діяти в тих випадках, коли мова йде про скоєння злочинів, які не є особливо тяжкими (проти життя і здоров’я людини). Амністія не розповсюджується на злочини, передбачені частинами другою, третьою і четвертою статті 408, статтею 410, частинами другою, третьою і четвертою статті 411 Кримінального кодексу України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+