Слухати

У Москві в гей-клубі охоронець побив людину у візку

07 липня 2016 - 17:02
23-річний чоловік, що пересувається на візку, відкритий гей Дмитро Жданов став жертвою агресії охоронця гей-клубу
У Москві в гей-клубі охоронець побив людину у візку / Новини на Громадському радіо

Відкритий гей Дмитро Жданов повідомив, що сьогодні вночі його побили у московському гей-клубі «Секрет».

Сьогодні, близько 4 ранку, в московському гей-клубі «Секрет»  був побитий відкритий гей, 23-річний Дмитро Жданов відомий як керівник соціального проекту «ТРУДёнок», проекту з працевлаштування сиріт з інвалідністю.

«Я приїхав в гей-клуб в супроводі з Сашею, який допомагає мені пересуватися. У нас відразу виникли складності, — розповідає Діма. — У сам клуб на візку мене відмовилися пускати. Коляску так само не було де залишити. Тоді Саша відніс мене на літню веранду клубу, де ми і стали відпочивати».

Однак відпочинок тривав недовго. До Діми підійшов охоронець клубу — чоловік років 40-ка — і вдарив його в ліву скроню.

«Ми були тверезі, вели себе пристойно. Я взагалі не зрозумів, чого він хотів від нас. Охоронець щось говорив про те, що він афганець і щось про таких, як ми. У мене досі перед очима його обличчя зі шрамом від чола до щоки по правій стороні», — зазначає Дмитро.

Він сидів на стільці без спинки і від удару впав на підлогу, розбивши в кров коліно. У цей момент момент на веранді знаходилося близько 15 осіб, які стали знімати те, що відбувається на відео. Миттєво відреагували дівчата, котрі зажадали, аби охоронець вибачився перед Дімою. Двоє хлопців побігли в саме приміщення клубу, щоб звернутися до адміністрації. При цьому охоронець все ж вибачився перед Дімою. 

Але на цьому історія не закінчується. Коли на веранді вже не залишилося людей і Діма в супроводі з Сашком зібралися додому, охоронець зі шрамом на обличчі знову напав на Діму.

«Він знову вдарив мене. Став душити. У мене носом пішла кров, — згадує Дмитро. — Ми подзвонили в поліцію. Охоронець же посміхався, говорив, що до закінчення його зміни залишилося трохи і тоді він розбереться з нами по-чоловічому».

40 хвилин Діма чекав приїзду поліції. Вона так і не з’явилася. 

«Громадське радіо» вже писало про Дмитра в матеріалі «Сирота, який зізнався у своїй орієнтації, пішов з дому через цькування».

Також він разом з іншими активістами протестували проти покарань сиріт в дитячих будинках.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+