Слухати

Як поскаржитись на роботу працівників КПВВ в АТО — форма для заповнення

07 липня 2016 - 11:33
Громадська організація «Фундація.101» приймає скарги на дії працівників перевіряючих органів контрольних пунктів в'їзду-виїзду Донецької та Луганської областей, для цього є навіть мобільні додатки
Як поскаржитись на роботу працівників КПВВ в АТО — форма для заповнення / Новини на Громадському радіо

Громадська організація «Фундація.101» приймає скарги на дії працівників перевіряючих органів контрольних пунктів в’їзду-виїзду Донецької та Луганської областей в рамках здійснення моніторингового проекту «Прифронтова інспекція».

Надана громадянами інформація у вигляді скарг чи пропозицій буде взята нами до уваги при складанні рекомендацій, які згодом будуть направлені у відповідні державні органи.

Волонтери наголошують, що не приймають анонімні звернення. 

Якщо Ви стикалися із порушеннями Ваших прав при перетині лінії розмежування або маєте пропозиції щодо покращення пропускного режиму, — заповніть форму.

bez_imeni.png

Як виглядає форма //
Як виглядає форма

Для надсилання інформації Ви також можете скористатися додатками  з Google Play та App Store.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+