Слухати

5 хвилин засідання ВР — нардепи заспівали гімн і розійшлися до вівторка

08 липня 2016 - 10:38
Така коротка сесія була через блокування трибуни. Сьогодні, у першу п'ятницю місяця, мала б відбутися година запитань до уряду Гройсмана
5 хвилин засідання ВР — нардепи заспівали гімн і розійшлися до вівторка / Новини на Громадському радіо

Засідання Верховної Ради сьогодні протривало близько 5 хвилин. Відкрили його традиційно гімном України, а після короткого виступу Парубія біля трибуни з мікрофоном, засідання завершилося. Спікер Андрій Парубій зазначив, що в умовах блокування трибуни працювати неможливо. 

Сьогодні, у першу п’ятницю місяця, мала б відбутися година запитань до уряду Гройсмана.

Наступне пленарне засідання відбудеться у вівторок.

Нагадаємо, з вівторка, 5 липня, Радикальна партія «Батьківщина», «Народний контроль» і ряд позафракційних народних депутатів блокували не тільки трибуну, але і президію Верховної Ради. Політсили вимагають зниження тарифів, також йшли розмови про створення ТСК щодо даного питання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+