Слухати

Кримчани зібрали майже 34 тисячі гривень для дітей політв’язнів

08 липня 2016 - 15:51
Ці гроші мають піти на предмети найпершої необхідності, яких не вистачає дітям
Кримчани зібрали майже 34 тисячі гривень для дітей політв’язнів / Новини на Громадському радіо

У кримській громадській організації «Бизим балалар» (Наші діти) вирішили допомогти родинам політв’язнів і підтримати їхніх дітей. Головою організації є відома журналістка Лілія Буджурова, передає кореспондент «Громадського радіо» з Криму.

Сьогодні активісти прозвітували —  за кілька тижнів зібрали 101 500 рублів (майже 34 тисячі гривень).

«Ми… отримали від жителів села Войкове, Гришино, Жовтневе, Калинино, Кормове, Олексіївка, Степове, Первомайскього району Криму кошти в розмірі сто одна тисяча п’ятсот рублів для допомоги дітям політв’язнів», — йдеться в розписці «Бизим Балалар».

Ці гроші мають піти — на предмети найпершої необхідності, яких не вистачає дітям.

rozpyska.jpg

Розписка // «Громадське радіо»
Розписка
«Громадське радіо»

Серед підопічних спільноти — не лише маленькі члени родин репресованих російською владою на півострові кримських татар, а й українців, що теж перебувають в російській в’язниці. Зокрема, двоє дітей кримського режисера Олега Сенцова.

За словами Лілії Буджурової, на цьому проект не зупиниться, і пожертви кримчан дозволять повноцінно зібрати дітей до школи вже наприкінці літа.

image.png

Контакти організації // «Громадське радіо»
Контакти організації
«Громадське радіо»

Кореспондент «Громадського радіо» з Криму

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+