Слухати

НАТО і ЄС у Варшаві задекларували посилення оборони і «зміцнення сусідів» / Новини на Громадському радіо

НАТО і ЄС у Варшаві задекларували посилення оборони і «зміцнення сусідів»

08 липня 2016 - 15:40
Сторони домовилися, що існує нагальна потреба підвищити здатність протистояти гібридним та іншим загрозам

Під час саміту НАТО у Варшаві прийнята декларація про розширення співпраці Альянсу з Європейським союзом. Текст декларації опублікований на сайті НАТО.

У декларації вказується, що країни НАТО стикаються з безпрецедентними загрозами, які виходять з південних і східних напрямків.

«Ми переконані, що зміцнення наших сусідів і стабільність партнерів … сприяє нашій безпеці та сталому миру і процвітання. Так що наші сусіди і партнери мають більше можливостей для вирішення проблем, з якими вони зараз стикаються. Ми будемо продовжувати підтримувати суверенітет, територіальну цілісність і незалежність , а також їх зусилля по проведенню реформ», — говориться в декларації.

Сторони домовилися, що існує нагальна потреба підвищити здатність протистояти гібридним та іншим загрозам.

«Розробка узгодження, взаємодоповнення і взаємодії оборонного потенціалу держав-членів ЄС і країн НАТО, а також багатосторонніх проектів. Сприяння сильнішій оборонній промисловості і розвиток оборонних досліджень і промислового співробітництва в Європі та через Атлантичний океан», — перелічується в декларації.

Крім того, в декларації відображені основні завдання, серед яких зазначено розширення оперативної взаємодії в Середземному морі та інших місцях, розширення співробітництва в кібербезпеки, зміцнення обороноздатності партнерів НАТО на сході і півдні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+