Слухати

Савченко розповіла, чого очікує від саміту НАТО — відео

08 липня 2016 - 13:48
Нардеп Надія Савченко у складі української делегації відбула на саміт НАТО до Варшави
Савченко розповіла, чого очікує від саміту НАТО — відео / Новини на Громадському радіо

Українська делегація працюватиме на саміті НАТО у Варшаві у переговорах по стримуванню російської агресії на Донбасі.  Про це нардеп Надія Савченко розповіла у інтерв’ю білоруському каналу Белсат.

«Україна очікує від саміту НАТО взаємодії роботи в цілях, спрямованих для підтримки миру. Допомоги в стримуванні агресора Росії, яка напала на Україну. У цьому контектсі ми будемо працювати, як  українська делегація. Головне — це усвідомити всю серйозність проблеми, на жаль, це (війну на Донбасі — ред.) неможливо закінчити без світової спільноти», — зазначає Надія Савченко. 

Вона також відзначила, що зараз українці розділені штучним кордоном, який поставила Росія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+