Слухати

Від сьогодні Україна готова закачувати газ з Польщі — «Укртрансгаз»

08 липня 2016 - 12:55
Планові ремонтні роботи тривали майже два місяці, і сьогодні нарешті завершилися
Від сьогодні Україна готова закачувати газ з Польщі — «Укртрансгаз» / Новини на Громадському радіо

«Укртрансгаз» сьогодні закінчив ремонт і готовий закачувати газ по реверсному газопроводу з Польщі. Планові роботи тривали майже два місяці. У чому вони полягали, «Громадському радіо» в ексклюзивному коментарі розповів прес-секретар «Укртрансгазу» Максим Білявський.

«Ремонтні роботи складалися з ремонту дефектних ділянок, переізоляція, заміна труби. Також на цьому тижні підключили відремонтовану газотранспортну інфраструктуру до існуючої єдиної газо-транспортної системи України, відбулася продувка трубопроводу, він був наповнений газом, тиск робочий створений. Тепер чекаємо заявки від трейдерів, в тому числі від «Нафтогазу», — заявив він.

Станом на ранок імпорт з Європи для потреб України здійснюється лише по словацькому маршруту в режимі 500 тисяч кубічних метрів, додав він.

«З Польщі до ремонту було приблизно 4 млн. кубічних метрів на добу. Хоча проектна потужність дозволяє отримувати значно більше»,  — заявив Максим Білявський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+