Слухати

На перевезення поранених військових на реабілітацію виділено 2 млн грн

09 липня 2016 - 10:10
На ці гроші буде придбано спецтранспорт, який також доставлятиме паралімпійців для участі в програмах фізкультурно-спортивної підготовки
На перевезення поранених військових на реабілітацію виділено 2 млн грн / Новини на Громадському радіо

Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення коштів з державного бюджету на закупівлю спеціально обладнаного мікроавтобуса з метою забезпечення перевезення паралімпійців та учасників антитерористичної операції з пораненнями та інвалідністю, які потребують участі у програмах реабілітації та фізкультурно-спортивної підготовки. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №471, передає 112-Україна.

«Урядове рішення спрямоване на забезпечення зазначених осіб доступності надання реабілітаційних послуг, що гарантується законодавством, зокрема Конвенцією ООН про права інвалідів», — сказано в повідомленні.

Розпорядженням передбачено виділити за рахунок коштів, передбачених у спеціальному фонді Державного бюджету України на 2016 рік за програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів у тому числі на фінансування створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного центру», асигнування для підприємства «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України на закупівлю спеціально обладнаного автотранспортного засобу для перевезення осіб з інвалідністю, зокрема із числа паралімпійців та учасників антитерористичної операції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+