Слухати

В Україні з'являться пункти цілодобової реєстрації шлюбів — міністр

09 липня 2016 - 13:03 213
З осені українці, швидше за все, будуть укладати шлюби за новими спрощеними правилами — зокрема, реєструвати їх зможуть нотаріуси за прискореною процедурою, а одружитися можна буде навіть за день

Про це розповів в інтерв’ю ONLINE.UA міністр юстиції України Павло Петренко.

«Мін’юст має залишитись функція реєстрації одружень, народження і смерті. Ці функції я планую передати місцевим органам влади та нотаріусам. Це буде зручно для людей.

Ми відходимо від радянщини. Думаю, що новації порадують українців восени. Через кілька тижнів буде запущено кілька пілотних проектів в питанні спрощення реєстрації шлюбу. Ми спробуємо в декількох населених пунктах зробити пілот, щоб люди могли одружитися протягом одного дня. Навіть можна буде укласти шлюб за годину, але це буде коштувати дорожче», — зазначив міністр.

Також, Петренко пояснив, як укладатимуться шлюби в прифронтових містах та розповів про цілодобові місця їх реєстрації.

«Будуть працювати пункти, де можна буде одружитися цілодобово. Я не скажу, де саме, але це будуть міста з найбільшою кількістю туристів і молоді. Також хочемо запустити експрес-одруження в прифронтових містах. Там багато бійців, а подавати заяву і чекати 30 днів незручно. Скоро можна буде одружитися за кілька годин без зайвих бюрократичних процедур. Люди перестануть відчувати наявність держави і корупції в своєму житті», — пояснив Петренко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+