Слухати

Як переселенцю знайти свого «загубленого» нотаріуса? Найпростіший спосіб

09 липня 2016 - 09:34
Всі державні організації покинули тимчасово непідконтрольні Україні території. Не виняток і нотаріальні контори
Як переселенцю знайти свого «загубленого» нотаріуса? Найпростіший спосіб / Новини на Громадському радіо

Проте, оформити угоду купівлі / продажу нерухомості, спадок, довіреність та багато інших поцедур неможливо без участі нотаріуса.

Втім, зазначають у благодійному фонді «Горєніє», вони не зникли безслідно. Знайти свого нотаріуса можна на сайті Єдиного реєстру нотаріусів. Для цього треба перейти на сайт:

Якщо ви добре знаєте вашого нотаріуса, виберіть розділ «Пошук нотаріусів» і там знайдіть його по імені або номеру свідоцтва.

Якщо не знаєте таких нюансів, перейдіть в розділ «Пошук державних нотаріальних контор». Там знайдіть потрібний регіон і назву контори, щоб побачити її актуальну адресу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+