Слухати

«10 порад водієві»: як вести себе з працівниками поліції на дорозі

11 липня 2016 - 15:28
З'явилась оновлена брошура «10 порад водієві». Там пояснюється, як водієві поводити себе з працівниками поліції на дорозі: патрульною службою та ДАІ
«10 порад водієві»: як вести себе з працівниками поліції на дорозі / Новини на Громадському радіо

Вона містить правові поради щодо конкретних ситуацій, у яких може опинитися кожен водій. Зокрема, як поводитись у таких випадках: «Вас зупинила поліція»; «Поверхнева перевірка та огляд автомобіля»; «Огляд на стан сп’яніння»; «Ваш автомобіль хочуть доставити на штрафний майданчик» тощо.

Практичний порадник розроблений експертами Асоціації УМДПЛ та орієнтований на широкий загал — всіх тих, хто хоче захиститись від свавілля поліції та вирішувати питання правовими шляхами.

Практичний порадник також викладено у Розділі 5 мобільного додатку «Поліція під контролем».

Отримати брошуру може кожен бажаючий безкоштовно. Необхідно написати на е-адресу: [email protected] або на Фейсбук-сторінку, зазначивши поштову адресу (або відділення Нової пошти), прізвище та ім’я. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+