Слухати

«Бардак, жахливі запахи, п'ють і діти, і дорослі» — враження від табору «ДНР»

11 липня 2016 - 11:56
У соцмережі з'явились фото табору «Моноліт», що знаходиться на непідконтрольній території Донецької області у населеному пункті Сєдове
«Бардак, жахливі запахи, п’ють і діти, і дорослі» — враження від табору «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Знімки були опубліковані однією з відпочиваючих у цьому таборі.

kimnata1.jpg

Кімната // vk.com
Кімната
vk.com

«Хочу поділитися враженнями про свій відпочинок! Друзі, я була в Сєдово, в «Моноліті», це щось… Такого я ще не бачила.. Приїхала туди від організації «Молода Республіка»!! Там мабуть настільки не люблять дітей, тому що умови були страшні, страшний бардак, практично все було зламано, жахливі запахи. І, як не дивно, практично всі пили: і діти, і вожаті. Це жах. Не відпускайте туди дітей … Ще й легко можна захворіти і ніхто і оком не моргне. Бережіть дітей», — йдеться у підписі до знімків.

pobut_taboru.jpg

Побут табору // vk.com
Побут табору
vk.com

podushky.jpg

Подушки // vk.com
Подушки
vk.com

Обговорюючи світлини, люди зазначають, що не здивовані таким «сервісом», адже гарного відпочинку за 5 копійок бути не може.

komentari.jpg

Коментарі // vk.com
Коментарі
vk.com

Зазначимо, що зараз зайти на пост не можливо. Скоріш за все його видалили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+